سندبلاست سیار

سند بلاست به فرایندی گفته می‌شود که وقتی می‌خواهیم یکی سطح زنگ زده یا لکه دار را برای رنگ آمیزی یا کارهای دیگر آماده کنیم با استفاده از سندبلاست این قطعه را تمیز می‌کنیم. مخترع این خدمت کاربردی بنجامین تیگلمن با مشاهده اثر طوفان شن بر روی پنجره فلزی اتاقش تصمیم به اختراع سندبلاست گرفت تا به راحتی رو قطعات فلزی را تمیز بکند. در این مطلب از وبلاگ سندبلاست کاران با همدیگر تمامی مطالب مربوط به سندبلاست سیار و انواع روش‌های آن را یاد خواهیم گرفت. پس تا آخر این مقاله همراه من باشید.

سندبلاست سیار
سندبلاست سیار

سندبلاست سیار چیست؟

سند بلاست به تمیز کردن قطعات فلزی توسط کمپرسور باد و ذرات ساینده شنی گفته می‌شود که روی فطعات مختلف کاربرد دارد. ما این کار را وقتی انجام می‌دهیم که قصد داریم تا قطعات فولادی یا شیشه‌ای خودمان را برای حکاکی یا رنگ آمیزی آماده کنیم. اما سند بلاست سیار چیست؟ وقتی که قطعه‌ای که ما قصد داریم روی آن سندبلاست را انجام دهیم قابل حمل نباشد و خیلی بزرگ باشد شرکت سندبلاست کاران خدمتی را ارائه می‌دهد که به این صورت است:
این شرکت متخصص خود را به جایی که قطعه قرار دارد ارسال می‌کند تا در محل و به صورت سیار روی قطعه انجام دهد. در این روش فرد تجهیزات مورد نظر را با خود محل می‌برد و با توجه به نیاز کارفرما سندبلاست را انجام می‌دهد.

سندبلاست سیار
سندبلاست سیار

تجهیزات سند بلاست سیار

برای اینکه شرکتی که شما با آن قرار داد بسته‌اید بتواند سندبلاست در محل را انجام دهد باید بتواند که تجهیزات زیر را فراهم کند:

  • نازل سندبلاست
  • دیگ سندبلاست
  • کمپرسور هوا
    در ضمن این تجهیزات باید شرایطی را داشته باشد تا سندبلاست کار بتواند به راحتی خدمت مورد نظر کارفرما را انجام دهد و به مشکلی بر نخورد. این شرایط را پایینتر برای شما نوشته‌ایم:
    فشار هوا: فشار هوایی که در باید استفاده شود باید حدود 105 psi باشد. همچنین نباید این نکته را از یاد برد که فشار هوا در سندبلاست تاثیر به سزایی دارد و بخش زیادی از کیفیت کار شما به فشار هوا بستگی دارد. پس کمپرسور شرکت باید شرایطی که گفتیم را داشته باشد.
    دیگ سندبلاست: در سندبلاست سیار از دیگی استفاده می‌شود که کوچکتر از دیگر دیگ‌ها است. دیگی که شما باید در هنگام سند بلاست استفاده کنید باید حدودا 300 لیتری باشد تا به اندازه کافی بزرگ باشد.

قیمت سندبلاست سیار

سندبلاست سیار بسته به نوع قطعه شما و همچنین متراژ این قطعه فرق می‌کند و شما برای اینکه بتوانید بهترین تصمیم را درباره خدمات سندبلاست بگیرید و قیمت سند بلاست را بفهمید، بهتر است با مشاوران ما در سندبلاست کاران تماس بگیرید:

شماره همراه: 09123992597
شماره ثابت: 02155886798

سندبلاست سیار
سندبلاست سیار

شرکت سندبلاست سیار

شرکت‌های زیادی در زمینه سندبلاست سیار فعال هستند که یکی از این شرکت‌ها که تیم حرفه‌ای و قدرتمندی دارد تیم سندبلاست کاران است که با استخدام افراد متخصص توانسته است خدمات خوبی را در طی چندین سال سابقه خود به مشتری ارائه دهد. پیشنهاد می‌کنیم برای توضیحات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به بهترین نحو به شما کمک کنند.

خدمات سندبلاست در سراسر کشور 

سخن آخر

در این مطلب از وبسایت سندبلاست کاران تمامی اطلاعات مورد نیاز درباره سندبلاست سیار را با همدیگر بررسی کردیم. امیدواریم که شما نیز بتوانید از این مقاله نهایت استفاده را بکنید

Post Author: مدیر سایت