سندبلاست ماشین به فرایندی گفته می‌شود که وقتی قصد داریم سطح ماشین را برای رنگ کاری آماده کنیم با استفاده از ذرات ماسه و کمپرسور باد، روی بدنه‌ی ماشین را می‌پوشانیم.

دراین مقاله از وبلاگ سندبلاست کاران مطلبی را گرد هم آوردیم تا شما بتوانید به کمک این مطالب اطلاعات جامعی درباره‌ی سند بلاست ماشین به دست آورید.

سندبلاست ماشین چیست؟

وقتی ما می‌خواهیم که بدنه‌ی ماشین را برای رنگ آمیزی آماده کنیم اول باید از صاف بودن سطح بدنه‌ی خودرو مطمئن شویم. چون اگر این کار را انجام ندهیم و روی بدنه‌ی ماشین ذراتی مثل اکسید فلز یا چربی وجود داشته باشد و یا اینکه فلز بدنه کمی زنگ زده باشد، فرآیند رنگ آمیزی بدنه‌ی خودرو دچار مشکل خواهد شد و ما نمی‌توانیم نتیجه‌ی دلخواه خودمان را از این کار بگیریم.

""</p

در هنگام سندبلاست ماشین چه اتفاقی می‌افتد؟

در مرحله‌ی اول بدنه‌ی خودرو یا اتاق ماشین را روی یک پایه نسبتا بلد قرار می‌دهد تا بدنه فاصله‌ی مناسبی از زمین بگیرد. در مرحله‌ی دوم متخصص سند بلاست کاران با رعایت نکات ایمنی شروع به انجام این فرایند می‌کند و با همین ترتیب بعد از مدتی زنگ زدگی و ناهمواری‌های سطح بدنه از بین خواهد رفت.

بعد از اینکه این مراحل تمام شد بدنه‌ی ماشین شما آماده‌ی رنگ آمیزی توسط رنگ‌هایی مانند پرایمر، آستراپوکسی و پلی اورتان می‌شود.

در سندبلاست ماشین از چه موادی استفاده می‌شود؟

در سندبلاست ماشین از نوعی ماسه استفاده می‌شود که شامل ترکیبانی از اکسید فلزات و سیلیس است که توسط کمپرسور باد روی بدنه‌ی ماشین پخش می‌شوند و قطعه را آماده‌ی رنگ آمیزی می‌کند.

""</p

 چه تجهیزاتی لازم است؟

  1. کمپرسور هوا
  2. نازل سندبلاست
  3. دیگ سندبلاست
  4. جک(برای بلند کردن ماشین از روی زمین)

سندبلاست خودرو با قیمت پایین و کیفیت کارخانه ای

چرا باید از خدمات سندبلاست ماشین استفاده کنیم؟

چون اگر این کار را انجام ندهید نمی‌توانید، رنگ آمیزی بدنه‌ی ماشین را شروع کنید و حتی اگر این کار را انجام دهید، نمی‌توانید نتیجه‌ی دلخواه خودتان را از این رنگ آمیزی دریافت کنید. همچنین استفاده از خدمتی به غیر از سندبلاست می‌تواند هزینه‌ی بسیار بیشتری برای شما داشته باشد و اگر بودجه‌ی شما خیلی زیاد نیست این روش مناسب شماست. در ضمن فرآیند سندبلاست فرآیندی بسیار ساده و راحت است و شما با استفاده از این خدمات، در وقت خود صرفه جویی زیادی خواهید داشت.

""</p

چه شرکتی این خدمات را انجام می‌دهد؟

شرکت‌های بسیار متخصصی در این زمینه وجود دارند. یکی از شرکت‌های متخصص در این زمینه شرکت سندبلاست کاران است که با گرفتن مجوزهای گوناگون توانسته است تا به بهترین شکل به مشتریان خود، خدماتی با هزینه‌ی کم را ارائه دهد.

جمع بندی

در این مقاله از وبسایت سندبلاست کاران به بررسی کامل خدمات سندبلاست در ماشین پرداختیم و سعی کردیم تا بهترین اطلاعات ممکن درباره‌ی سندبلاست ماشین را در اختیار شما قرار دهیم. چنانچه هنوز هم سوالی درباره‌ی سندبلاست ماشین دارید، نگران نباشید مشاوران شرکت ما آماده‌ی پاسخ دادن به تمامی سوالات شما در این زمینه هستند(فقط کافیست تماس بگیرید)

شماره ثابت: 0218976885

شماره همراه: 09123992597