در این مقاله از سندبلاست کاران قرار است به کاربرد سندبلاست در جهان بپردازیم. به طور خلاصه سند بلاست نوعی فرایند است که در آن موادی به نام مواد ساینده با فشار بسیار قوی از درون لوله ای به نام نازل به بیرون پرتاب می شوند که پرتاب این مواد با سرعت و فشارهوای بالا بر روی سطوح باعث میشود که آن سطح عاری از هرگونه برآمدگی، زنگ زدگی و… باشد. در واقه طرح به روز شده ی سمباده کشی را در این فرآیند مشاهده می کنید البته اکثرا کاربرد سندبلاست بر اجسام یا سطوح بزرگ یا مواردی مانند خودرو است که به حساسیت و دقت کاری بیشتری نیاز دارد.

 

مهم ترین کاربرد سندبلاست چیست؟ 

سند بلاست جند کاربرد مهم دارد که عبارتند از:

  1.  سنگ زدایی-سنباده زدایی-و رنگ آمیزی سطوح داخلی و خارجی قطعات.
  2.  اسکراب اسکن و تمیزکاری انواع قالب های صنعتی.
  3.  سطح قطعه را (با استفاده از ساینده های مخصوص) زبر کنید تا بهترین لعاب کاری و تفلون برای دوام و کیفیت بهتر به دست آید.
  4.  سطح قطعات را برای انواع تزئینات صنعتی یا آبکاری رنگ آماده کنید.
  5.  ماتینگ-قابل تمیز کردن و آماده سازی (سنباده کاری) قطعات برای نمایش در بازار.
  6.  کنده کاری کاراکترها و طرح های مختلف و کنده کاری یا نقش برجسته روی سطح شیشه، چوب، ام دی اف، کاشی و سرامیک، سرامیک و طلق عمدتاً برای مقاصد تجاری، تبلیغاتی و تزئینی.

شرکت ارائه دهنده سندبلاست

خدمات سندبلاست انواع مختلفی دارد و شرکت‌های حرفه‌ای در این زمینه وجود دارد. یکی از حرفه‌ای‌ترین تیم‌ها در این زمینه سندبلاست‌کاران است که با تجربه و مهارت‌های تخصصی خود توانسته خدمات خوبی را در زمینه سندبلاست به هموطنان ارائه دهد. مجری و پیمانکار پروژه‌های سندبلاست و روکش صنعتی در شرکت سندبلاست‌کاران استان تهران هم اکنون آماده خدمت‌رسانی به شما دوستان عزیز می‌باشد. هم اکنون می‌توانید با شماره‌های تعیین شده با کارشناسان ما تماس بگیرید و پروژه سندبلاست خود را سفارش دهید. مشاوره اجرای پروژه ما کاملا رایگان است، شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت پروژه خود با ما مشورت کرده و نسبت به اجرای پروژه اقدام نمایید.

شماره ثابت: 02155886798

شماره همراه: 09123992597

نتیجه گیری

در این مقاله از وبسایت سندبلاست کاران با همدیگر کاربردهای سندبلاست را بررسی کردیم. از اینجا به بعد راه ما و شما جدا نمی‌شود، شما مشغول کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سندبلاست خواهید شد و ما هم اینجا منتظر می‌مانیم تا به سوالات شما پاسخ دهیم.

Post Author: مدیر سایت